Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Cestování > Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše

Tags:

Ubytování Krkonoše

Plánujete výlet do největších českých hor? Při výběru ubytování se zaměřte na jeho kvalitu, aby se z vašeho výletu nestala noční můra. Ubytování Krkonoše nabízí nepřeberné množství, ale pouze kvalitní ubytování vaši dovolenou ještě zpříjemní.

Hotel Aurum – ubytování Krkonoše

Hotel Aurum nabízí ubytování Krkonoše v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo rodinných apartmánech. V Hotelu Aurum vždy dbáme o maximální pohodlí a spokojenost našich návštěvníků, přesvědčte se sami. Hotel Aurum, to není je ubytování, naše služby jsou opravdu široké.

  • Ubytování Krkonoše
  • Balneo centrum
  • Hotelová restaurace
  • Možnosti sportovního vyžití
  • Krásné prostředí Krkonoš

 

Volnočasové aktivity v Hotelu Aurum

Hotel Aurum nabízí svým návštěvníkům možnost využití vlastního balnea centra s bazénem 4×12 metrů a vyhřívanou vanou, dále jsou vám k dispozici masáže i další relaxační procedury. Pokud raději trávíte volný čas sportem, můžete využít naše tenisové kurty, vlastní fitness centrum nebo půjčovnu jízdních kol i další. V Hotelu Aurum si na své přijde opravdu každý.

Ubytování v krásném prostředí

Hotel Aurum najdete v Černém Dole. Ten je situován v krásném prostředí Krkonoš. Ubytování Krkonoše v Hotelu Aurum je tak dobrou volbou pro různé pobyty. Ať už plánujete relaxační víkend s wellness procedurami nebo sportovně-kulturní dovolenou, v našem hotelu a v okolí Černého Dolu si program jistě najdete.