Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Domácnost

Domácnost

Starožitný nábytek jako pýcha domácnosti

Tags: dárek | investice | nabytek | starozitnosti

Starožitný nábytek vzbuzuje v mnoha lidech nejrůznější pocity. Na mnohé dýchne tajuplnou minulostí, pro jiné je dokonalým vzhledovým skvostem, jenž zapadne nejenom do tradičního, ale i moderního interiéru. Starožitný nábytek je spjat především s dlouhou historií, která se váže k danému století. Čím starší kousek si vyhlédnete, tím máte větší jistotu, že jeho hodnota bude rychleji stoupat.

Starožitnosti tohoto typu pokrývají libovolné typy výrobků. Od klasických židlí, přes komody a skříně, až po truhly, pohovky, sofa a křesla. I díky tomu se mohou kvalitní starožitnosti stát nedílnou součástí vašich vnitřních prostor.

Objevte kouzlo starožitného nábytku a pojměte tento sortiment nejenom jako nový doplněk interiéru, ale také jako výnosnou investici do let budoucích. Vybírejte z prověřených starožitností nejrůznějšího typu a zakomponujte do svého obydlí patřičný kus historie.

 

Nerez komíny odvádí nežádoucí spaliny

Tags: komin | kominove vlozky | nerez | nerezove kominy

Komín je nezbytná součást každé otopné soustavy na tuhá paliva. Spaliny vznikající jejich spalováním jsou však poměrně agresivní, proto je třeba materiál komínu volit s rozmyslem. Běžně se na komín napojují krby, kamna nebo pece. Staré komíny jsou vyráběny převážně z cihel, což je sám o sobě velmi kvalitní a pevný materiál. Může se stát, že průduch komínu není dostatečně velký a vyžaduje stavební úpravu. Jedná se o frézování, kdy se zúžením stěn komínu zvětší jeho průduch.

Po frézování následuje vložkování komínu. Komínové vložky zajišťují komínu delší životnost, protože jsou místo něj v kontaktu s proudícími spalinami. Postupem času se cihlové komíny vyvinuly až do podoby nerezových komínů. Komíny nerez se vyrábí z vysoce kvalitní nerezové oceli a vynikají celou řadou výhod. Především jejich instalace je opravdu nenáročná a zvládnete ji bez odborné pomoci. Nerezové komíny nevyžadují náročnou zvláštní údržbu ani péči jako staré cihlové komíny, u kterých by se měly pravidelně konat revize provedené odborníky.

Vedle nenáročné údržby a snadné instalace je velkým plusem jejich odolnost, žáruvzdornost, pevnost a také nepodléhají korozi díky oceli, ze které jsou nerezové komíny vyráběny. Komíny z nerezu jsou vlastně stavebnicové systémy složené z jednotlivých dílů. Můžete si samozřejmě koupit celý set, nicméně pokud potřebujete komín na míru, jistě oceníte, že si můžete komín sestavit sami podle individuálních potřeb.

Velmi pohodlným a zároveň efektivním způsobem, jak lze nerezový komín vybírat, je prostřednictvím internetových stránek, kde komíny nabízí a doporučují odborníci, kteří jsou ve svém oboru kvalitně vzděláváni. Při výběru vašeho komínu vám dokáží s čímkoliv poradit, doporučit a případně vám pomohou vybrat komín, který bude vyhovovat vašim představám a především kvalitně plnit svou funkci.

 

Steval - instalatérské a plynařské montáže a servis

Tags: instalace | montaze | plynarstvi | plynove kotle | plynove sporaky

Naše firma, sídlící v Praze, působí v oblasti plynárenských služeb již mnoho let. Specializujeme se na montáže, opravy, rozvody, revize, instalace, ale i malířské a topenářské práce či solární systémy. Naše služby vám můžeme poskytnou v celém okolí Prahy.

Pro provádění těchto prací používáme velký výběr kvalitních materiálů s ohledem na odolnost a bezporuchovost, a také na klientovy finanční možnosti a rozpočet.

Rozvody plynu, ale i připojení plynového sporáku je odborná práce, kterou by rozhodně neměl nikdo dělat svépomocí. Plyn není vidět a v případě havárie je odborná instalace první, co pojišťovna řeší. Připojit plynový sporák pro nás není malá práce. Naopak, je to nejčastější, co děláme. Po připojení spotřebiče dostanete vždy potvrzení o odborném zapojení. Umíme samozřejmě řešit i komplexní zakázky rozsahu rozvodů plynu v bytových domech nebo hotelech.

Naši plynaři mají mnohaleté zkušenosti a zodpovědný přístup ke každé zakázce. Jejich práce a výsledky jsou pro nás tou nejlepší reklamou a zárukou pro klienty, kteří se mohou spolehnout na stálého a kvalitního partnera.

Provádíme...

Co můžete očekávat...

  • Řešení v nejkratší možné době
  • Profesionálně odvedenou práci
  • Seriózní jednání
  • Férovou cenu
 

Dotace na výměnu kotle pro vytápění domu v roce 2015

Tags: automatický kotel | kotel na | kotlíková dotace

S příchodem jara 2015 opět očekáváme spuštění dotačního programu ministerstva životního prostředí za podpory jednotlivých krajů. Společný program na podporu výměny kotlů, tzv. Kotlíková dotace, je zaměřen na postupnou likvidaci kotlů na uhlí a tuhá paliva v první a druhé emisní třídě. Majitelé rodinných a bytových domů mají možnost rekonstruovat svoji kotelnu, nahradit svůj starý kotel na tuhá paliva novým moderním nízkoemisním zdrojem s automatickým provozem a získat dotaci až šedesát tisíc Kč. Dotační program se týká majitelů domů, kteří pro vytápění používají kotel na tuhá paliva v 1. a 2. emisní třídě s výkonem do 50-ti kW. Podmínkou je, že tento kotel bude prokazatelně zlikvidován a nahrazen automatickým kotlem  na uhlí, pelety či biomasu, který je zařazen do seznamu výrobků, splňujících požadavky pro čerpání dotace.

Potencionálním žadatelům o čerpání kotlíkové dotace nabízíme plnou podporu při vyřizování administrativních úkonů, spojených se žádostí o dotaci, široký sortiment dotovaných automatických kotlů na uhlí, pelety a biomasu, odbornou montáž a záruční i pozáruční servis.

Enco-tepelná technika s.r.o.

 

Tepelná čerpadla vzduch voda a jejich použití v rodinném domě

Tags: levne topeni | tepelná čerpadla | usporne topeni

Tepelné čerpadlo vzduch voda je v poslední době velkým hitem ve všech tipech domácností.  Nejen po stránce úspory, ale také po stránce komfortu, který toto řešení přináší právě pro Vás. První velký krok je výběr nejzkušenějšího dodavatele.

Výběr vhodného dodavatele tepelného čerpadla vzduch voda je další krok k Vašemu spokojenějšímu a bezstarostnějšímu životu.

-          Je schopný Vám poradit jaký tip tepelného čerpadla vzduch voda je právě pro Vás ten pravý

-          Vyřešíte spolu všechny Vaše otázky a vyřešíte Vaše možnosti k pořízení tepelného čerpadla

-          Kvalita samotné instalace je na naší straně zajištěna proškoleným a kvalifikovaným personálem

-          Samozřejmostí je naše starost o Vás a o bezstarostné fungování a instalování tepelného čerpadla

Jak správně vybrat tepelné čerpadlo právě pro Vás a na co si dát pozor?

Tepelné čerpadlo vzduch voda je prvotní investice do Vašeho komfortnějšího života. Tato investice se Vám bude vracet po celou dobu jeho využívání, je dokladováno ušetření více než poloviny finančních nákladů na energii. Všechny tyto věci ovlivňuje především výběr vhodného a kvalitního tepelného čerpadla a dále výběr dodavatele, který zaručuje výborné jednání s Vámi a také bezchybnou montáž samotného tepelného čerpadla.

Co je nejdůležitější při výběru tepelného čerpadla vzduch voda?

-          Důležitým prvkem je výkon tepelného čerpadla, další je způsob ohřevu teplé vody. Záleží také na výrobcích jednotlivých komponentů produktu, druh kompresoru, typ regulátoru a také jaké je napájení čerpadla

-          vhodné dimenzování tepelného čerpadla, to znamená, že dimenzování povede k výraznému zvýšení pořizovacích nákladů a tím k prodloužení doby návratnosti vložených prostředků. Při správném naddimenzování čerpadla pokryje 70-85 % celkové spotřeby tepla v objektu

-          zjištění a naměření topného faktoru a teplotní podmínky naměřeného údaje, jelikož čím vyšší topný faktor, tím měně elektřiny čerpadlo potřebuje

-          další věcí je hlučnost teplotního čerpadla vzduch voda

-          důležitou věcí je také obsah záruky tepelného čerpadla s tím související náklady a také záruční a pozáruční servis

-          neposlední věcí je cena tepelného čerpadla. Co všechno je v ceně zahrnuto, jestli cena zahrnuje dodávku, montáž, projekt, komponenty nutné k instalaci  uvedení do provozu

 

Jakým chybám se vyvarovat při výběru tepelného čerpadla vzduch voda?

Jedna ze zásadních věcí pro koupi tepelného čerpadla vzduch voda je pořizovat si daný produkt od několika dodavatelů, tomu doporučuji se vyhnout. Vždy je lepší volba jeden prodejce, který zaručuje všechny odpovídající služby což je montáž, projekt a uvedení do provozu. Když jednotlivé komponenty koupíte zvlášť budou následovat další nemalé výdaje, které vynaložíte pro montáž i následné uvedení do provozu. Nejlepší volbou je zvolit jednoho dodavatele, který Vám dodá tepelné čerpadlo už kompletně smontované u výrobce. Výběr dobrého dodavatele souvisí s mnoha aspekty – délka působení na trhu, kvalita produktů, důležitou součástí je také pořizovací cena, ale i recenze na tohoto dodavatele.

 
Více článků...