Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Domácnost > Sedací vak Beans

Sedací vak Beans

Tags: | bytové doplňky | devilshop | doplňky do bytu | eshop | křesla | netradiční křesla | sedací pytle | sedací vaky | www.devilshop.cz

Sedací vaky dnes jasně patří do skupiny , která se nazývá bytové doplňky .

Designový sedací vak Beans svou délkou poskytuje dostatek místa pro ležení, ale dá se na něm samozřejmě i sedět. Je dostatečně naplněn výplní, aby byla vaše záda zdravě opřená. Díky širokému podkladu je velmi stabilní a zároveň měkký. O Vaše pohodlí se postarají miliony polystyrénových kuliček uvnitř vaku, které se přesně přizpůsobí Vaši pozici a tvaru postavy.

Náplň sedacích vaků tvoří nábytkový granulát nejvyšší kvality. Je skvělým tepelným izolátorem, takže při sezení v sedacích pytlích nepocítíte chlad od podlahy. Díky jeho neobyčejné pružnosti se na něm sedí velmi pohodlně. Navíc je neuvěřitelně lehoučký, takže přenášení i větších pohovek není žádný problém. Granulát můžete snadno doplnit do všech sedacích pytlů díky otvoru na zip, umístěnému vespod všech křesel.

Při dodržení správné péče je možné používání vaku i v exteriéru. Záleží jen na vás, jestli si pytel umístíte v obývacím pokoji, dětském pokoji, pracovně, knihovně, koupelně nebo u bazénu, u sauny, na terase nebo na trávníku. Osvědčilo se i jeho využití taktéž ve veřejných prostorech, kavárnách nebo v relaxačních zónách.

Sedací pytle se anatomicky přizpůsobují tvaru těla a poskytují tak ideální oporu při sezení nebo ležení. Polystyrénová náplň může postupně ztratit přibližně 5–12% svého původního objemu. Způsobuje to běžné používání a považuje se to za přirozenou vlastnost materiálu. Proto dodáváme výrobky s nepatrně vyšším objemem náplně. V případě potřeby můžete po čase dokoupit náplň.

Povrch výrobku je odolný proti vodě, nedoporučujeme ho ale vystavovat dlouhodobému působení vnějších povětrnostních podmínek, zejména dešti. Při použití venku je také třeba počítat s větším znečištěním tkaniny. Omyvatelný obal vaků vyčistíte navlhčeným hadříkem a saponátem. Pokud náplň vysypete, obal je možno vyprat v pračce. Zip výrobku je zabezpečený proti náhodnému otevření pojistným tunelem. Nedoporučujeme otevírat suchý zip, ani zip výrobku. Chraňte malé děti před otevíráním pytle, může vzniknout nebezpečí vdechnutí malých částí náplně.