Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Počítače > Internet za rozumnou cenu

Internet za rozumnou cenu

Tags: internet | levny internet | Morava | Olomouc

Představujeme Vám nový projekt, společnosti NejPřipojení.cz, který vznikl na základě potřeb jednotlivců získat internetové připojení za stejné peníze, jako klient, který od poskytovatele odchází a je mu nabídnuta cena taková, aby jej poskytovatel "udržel" na svých sítích, tedy rozhodně ta nejlepší cena, kterou by normálně při vstupu nikdy nemohl získat, navíc jsou námi nabízeny i měsíce služeb zdarma. Je obecné povědomí, že mít něco od někoho zadarmo není možné. Projekt NejPřipojení.cz je pro klienty zcela zdarma, společnost je placena za získání klienta právě poskytovatelem, tedy pro klienty funguje projekt zdarma. 

Projekt vznikl v Olomouci, nicméně již nyní, po půl roce působení je možnost poptat služby prakticky na celém území Moravy, další lokality přibývají. Společnost spolupracuje s většinou poskytovatelů na dané lokalitě, a to jak velkých, tak i místních.

Filozofií společnosti je nespolupracovat s poskytovateli, kteří mají v dané lokalitě špatné reference a nedokáží se přizpůsobit aktuální nabídce trhu. Infolinka je k dispozici 24/7. zde také naši klienti hlásí případné poruchy a společnost se postará o co nejdřívější nápravu, opět, zcela zdarma. Je to logické, tímto způsobem získávají skutečné reference stran kvality služeb jednotlivých poskytovatelů.

Získání internetu, popřípadě i kabelové televize prostřednictvím společnosti NejPřipojení.cz je tou nejlepší volbou.