Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Počítače > Hledáte kvalitní e-shop a to už za 490 Kč/měsíčně?

Hledáte kvalitní e-shop a to už za 490 Kč/měsíčně?

Tags: e-shop | internetový obchod | SEO | Shoptet

Pokud je vaše odpověď ano, neváhejte navštívit náš web www.shoptet.cz. V současnosti s více než 700 běžícími e-shopy vám můžeme nabídnout trhem prověřený produkt, který je vždy připraven na míru zákazníkovi. Naši specialisté vám vytvoří e-shop přesně podle vašich požadavků a navíc si všechny jeho funkce můžete na našem webu zdarma vyzkoušet.

 

E-shop čtyřikrát jinak

Jak pro jednotlivce, tak i pro firmy nabízíme čtyři varianty kvalitního internetového obchodu. Pro začínající je tu varianta Shoptet e-shop LITE od 490 Kč/měsíčně, který vám nabídne základní funkce a šablony. Druhou variantou je Shoptet e-shop BUSINESS s cenou 990 Kč/měsíčně, který už přináší individuální design a hromadný import/export dat. Pokud chcete e-shop s tisíci položek, je tu varianta Shoptet e-shop PROFI, který je rozšířitelný desítkami modulů a obsahuje efektivní marketingové nástroje. Nejdokonalejším z našich produktů je Shoptet e-shop ENTERPRISE, který vám nabídne funkce přesně na míru, multijazyčnost a podobně.

 

Jaké funkce vám náš e-shop konkrétně nabídne?

Základem, a nezáleží na tom, jakou variantu našeho internetového obchodu využijete, je důkladná SEO optimalizace, bez které se dnes v internetovém prostředí nedá konkurovat. Samozřejmě vám náš e-shop umožní automatické vkládání dat, všechny platební metody, a i export faktur v PDF je naprosto automatický. Zároveň vám nabízíme neustálou podporu, aktualizace a prakticky jakýkoliv váš nápad dokážeme pro váš e-shop realizovat. Protože chceme, aby e-shopy našich klientů opravdu vydělávaly, pomůžeme vám i s marketingem a dalšími nástroji na zvýšení prodeje.

 

Když to shrneme, na Shoptet.cz máte možnost získat za 15 minut funkční a plně optimalizovaný e-shop prověřený více než sedmi stovkami zákazníků, který mohou využít jak firmy, tak jednotlivci. Jediné, co pro to musíte udělat, je nás kontaktovat, takže neváhejte, jsme tu pro vás.