Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Reklama

Reklama

Světelná reklama

Tags: světelná reklama

Světelná reklama od artreklama.cz může být skvělou vizitkou Vaší firmy. Kvalitní světelná reklama osloví zákazníky i ve večerních hodinách, kdy si dopřáváte klidu a pohody u rodinného stolu. Energeticky úsporné LED osvětlení omezí Vaše firemní výdaje a dopřeje Vám více komfortu, který s propagací Vaší firmy souvisí.

Světelná reklama je jednou z reklam, které nabízí firma ARTreklam s.r.o. Naleznete ji i její výrobky na internetových stránkách www.artreklama.cz. Grafické studio na uvedených internetových stránkách používá mnoho nástrojů, které mu pomáhají vytvořit reklamu profesionálně a především působivě pro vaše budoucí zákazníky. Například jako výhodu při objednání našich služeb nabízíme nízko nákladový tisk reklamních tiskovin kdy zároveň dokážeme v krátké době vytisknout velké množství propagačních materiálů. Největší plocha reklamy je tak možná i ve formátu A3.

Art reklama se hlavně zabývá výrobu plakátů, ale také letáků, etiket, samolepek, kalendářů a katalogů nejen na špičkových strojích od značky xerox. Pro bezokrajový tisk využíváme stroj ofsetový. Práce na ofsetovém stroji je záležitostí pouze profesionálů. Nejčastěji se používá na výrobu letáků, plakátů, brožur, katalogů, dopisních papírů, formulářů, etiket, pohledů a mnohých prospektů, s kterými jste se jistě v životě už setkat.

Světelná reklama, kterou jsme zmínili v úvodu článku je jednou z mnoha reklam, kterou Vám firma ARTreklama nabízí. Také jsme zde hovořili o jiných druzích reklam, a tak si buďte jisti, že světelná reklama není jedinou nabízenou reklamou firmy ARTreklama. Světelná reklama je čím dál tím více oblíbená. Doufáme, že si na stránkách www.artreklama.cz vyberete.

 

Představení české pobočky organizace IHRC

Tags: charita | EU | krize | lidská práva | OSN | politika | regazzo jan maria

Česká pobočka organizace IHRC je aktivní převším v oblasti monitorování lidských práv. Monitoringem se získávají cenné poznatky, které slouží ke zpracování “Výsledkové zprávy”, kterou ambassador IHRC v České republice, J.Ex. Jan Maria Regazzo, zasílá do centrály IHRC.

Měla jsem tu vzácnou příležitost a setkala se s panem velvyslancem v jeho pražské kanceláři a položila mu několik otázek.

 

Vaše Excelence, IHRC je v Čeké republice “nováčkem”. Jaké služby dokáže nabídnout zájemcům v budoucnu?

 

“Je pravdou, že IHRC se v České republice teprve etabluje a bude potřeba delšího časového úseku, abychom zhodnotili opravdové potřeby na poli lidských práv. Především nabídneme službu poradenskou, která bude k dispozici od září tohoto roku. Naše poradenství je založeno na bezplatném poskytování sociálně-právních služeb, a to nejen pro lidská práva. Plánuji také podporu projektu “Hospic pro všechny”, v jehož rámci bych rád ve spolupráci s povolanými lidmi, vybudovat plně dotovaný hospic. Tento projekt je dlouhodobý a jeho realizace se nyní plánuje.”

 

Je Vaše snaha o vybudování hospice akceptována centrálou IHRC ?

 

“Ano, centrála IHRC plně podporuje naše aktivity a poskytuje plnou pomoc. Jedná se především o podporu mediální a organizační”.

 

Jak byste zhodnotil lidská práva v České republice ?

 

“Česká republika je jistě zemí plně demokratickou, kde se dbá na dodržování lidských práv a jejich návrat tam, kde byla poškozována. Velké štěstí vidím, především v tom, že zde již fungují organizace typu Amnesty Internatinal, které informují o lidských právech zeširoka. Ono není v České republice ani tak nutné vyvíjet mediální tlak na občany a upozorňovat je na problémy. Musíme nabýzet řešení krizových situací na příkladech. Pak bude jistě možné lépe řešit naše vlastní nedostatky v respektu k druhým.

 

Jaké řešení je tedy dle Vašeho pohledu reálné?”

 

 

“Je jistě nutné v dnešní době neustále apelovat na zodpovědné politiky a zastupitele, aby více hovořili na téma práv jedince. Současná ekonomická krize je velikým problémem, ale dle mého názoru je větším nebezpečím krize etická, chcete-li morální. Tatot krize lidské společnosti degraduje každého člověka ze svébytného a suverénního jedince na objekt vyjádřený v ekonomických prognózách.

Řešení vidím především ve snaze všímat si okolí a při zhodnocení situace hledat pomoc u odborníků.

Budeme poskytovat také přednáškové cykly, které budou mít za cíl zlepšit informační gramotnost občanů tak, aby sami dokázali předcházet bazálním potížím denního života.

 

Vím, že jste také biskupem Autonomní pravoslavné církve, zapojujete také do svého poslání křesťanské hodnoty?”

 

“Nedá se přímo říci, že bych zapojoval cíleně křesťanské hodnoty a principy do svého poslání. Tyto hodnoty jsou spíše než ryze náboženské, více lidské a etické. Je samozřejmé, že jisté před-porozumění při hledání vhodných řešení mít musím. Když vidím, že spolupracovník je křesťan, jistě se při vhodné chvíli komunikuje toto téma. Pokud s lidmi hovořím, nesnažím se přímo zmiňovat o církevně-pastorační oblasti mé mise.”

Připravujete na tento rok nějaké charitativní akce?”

 

Tento rok bude ještě ve znamení poznávání prostředí, které mi bylo svěřeno. Plánuji však zapojit se více do společenského života, a to především organizováním koncertů, jejichž výtěžek půjde na obnovu kulturního života v českých obcích a městech.

 

Jak budou tyto akce cílené, tedy za jakým účelem budou realizovány?”

 

“Tyto společenské události budou především cílené na rozvoj informovanosti a občanské angažovanosti jednotlivých lidí v menších sociálních prostředích. Tímto bych rád docílil efektu rozšíření zájmu obcí a měst, která jsou také v oblasti lidských práv zainteresována, ale často neví, jak problémy řešit.

 

 

Ráda bych poděkovala Vaší Excelenci za poskytnutý rozhovor a přeji viditelné úspěchy při Vašem novém poslání.

 

“Také děkuji a věřím, že naše nabídka osloví další zájemce o naší českou pobočku”.

 

 

 

Fotograf, který vidí duši

Tags: Food styling | foto fotoateliér Praha | fotograf Praha | Nikl Petr photographer Prague | Nikl Prague | Nikl Praha | Petr Nikl fotograf Praha | photo | photographers | photography | picture | Reklamní fotografie

Hledáte kvalitního fotografa s dobrým okem? Potřebujte někoho, kdo cítí atmosféru? Chcete spolupracovat s člověkem, se kterým se snadno naladíte na jednu společnou vlnu? Jestliže Vám hlavou problesklo třikrát ANO, pak oblíbený pražský fotograf Petr Nikl je pro Vás tou ideální osobou. Citlivé vidění, dokonalý smysl pro záběr a vnímání detailů posunuje jeho fotografie někam dál, než je jen dobře techniky zvládnutý snímek. Petr Nikl je fotograf, se kterým se navíc velmi dobře spolupracuje a jeho fotografie vždy stojí za to.

 

 

Dobrá fotografie, to je okamžik a nekonečné hodiny dřiny

Zlí jazykové tvrdí, že fotografové obklopeni ženami, jen přijdou, zmáčknou spoušť a mají vystaráno. Ač to tak na první pohled vypadá, opak je pravdou. Na vlastní kůži jsem prožil s Petrem Niklem několik dnů focení a každá jeho fotografie skrývá nekonečné hodiny práce. Petr Nikl disponuje nesporným talentem, který z něj vytváří velmi všestranného fotografa. Má co říci svojí volnou tvorbou, ale i jako reklamní fotograf , který tvoří na základě Vašeho zadání a musí umět naslouchat. Je doma v ateliéru i exteriéru. K jeho celoživotnímu tématu patří lidé a jejich tváře. Umí se dostat hluboko pod povrch a vyzvednout ukryté příběhy. Proto je mu tak blízká reportážní nebo třeba i svatební fotografie. V současnosti se zaměřuje stále více na detaily a specializuje se na fotografie jídla, nápoje, šperky a skleněné objekty.

 

 

Reklamní fotografie nebo volná tvorba

V dnešní době jedno bez druhého již téměř neexistuje. Ač Petr Nikl uspěl jako umělec, má za sebou desítky výstav, kdy vystavoval i v Mecce umělců v Paříži, v současnosti se věnuje i oboru reklamní fotografie. Je příjemné, že za objektivem svého fotoaparátu neustrnul a ke svým fotografiím, jako přidanou hodnotu, nabízí i dovednosti počítačového mága. Své fotografie realizuje včetně počítačových retuší a finálních úprav. Kdo zná Petra Nikla jako citlivého fotografa a obdivuje jeho nezapomenutelné ženské akty, je možná překvapen novými pracemi, kdy nafotil několik těžkotonážních kolekcí - letadla a automobily.

 

 

Jestliže hledáte profesionálního fotografa se širokým záběrem a citlivým okem, kontaktujte Petra Nikla ještě dnes. Uvidíte, že budete spokojeni a na společnou práci se budete vždy těšit. Petr Nikl vidí, co mnozí ani netuší.

 

Jaroslav Kestřánek

 

Profesionální SEO optimalizace

Tags: optimalizace pro vyhledávače | SEO | SEO optimalizace

Když se řekne pojem SEO, možná vám automaticky nenaskočí žádná myšlenka, o co by se mohlo jednat. To nenaskočí většině lidem, a proto si nemusíte dělat starosti, že byste v tomto ohledu byli nějak výjimeční a chyběla vám nějaká zásadní základní znalost či dovednost. Je pravda, že SEO využijí pouze ti, kteří se aktivně angažují na internetu, a pochopili problematiku internetového marketingu v absolutním základu, a to že je prostě potřeba být vidět, stejně jako je tomu v prostředí reálném a ne virtuálním. Pod pojmem SEO optimalizace se skrývá poměrně náročný proces toho, jak nejlépe nastavit vaše webové stránky tak, aby optimalizace pro vyhledávače byla maximální, ale zároveň stravitelná pro potenciální zákazníky. Nicméně než abyste se sami pokoušeli takovou optimalizaci provést, raději ušetřete čas i peníze a objednejte si pro tuto službu odborníky, kteří každý den, celý den nedělají nic jiného, než že se věnují právě optimalizaci pro vyhledávače a vy se můžete věnovat něčemu jinému, v čem jste odborníkem.

 

Rychle efektivní PPC reklama

Tags: PPC | PPC kampaně | PPC reklama

Pokud se zabýváte jakoukoli činností na internetu aktivně, která vyžaduje veřejnou pozornost, pak jistě chápete, že bez reklamy to nikdy nepůjde. Internetová reklama je něčím, o čem si mnoho lidí myslí, že je schopno zvládnou hravě a se zavázanýma očima, nicméně opak je pravdou a složitost internetového marketingu téměř nezná mezí. Často se stává, že si lidé vyberou alespoň jednu část internetového marketingu a snaží se využít alespoň ji. Jaký je ale ve většině případů výsledek? Znechucení a zklamání, kolik peněz internetová reklama jako je například PPC stojí, a jak málo přináší. To se může snadno stát komukoli, kdo si myslí, že je ihned po přečtení jednoho diskuzního fóra profesionálem na PPC kampaně. Je pravda, že PPC reklama je relativně snadno nastavitelná - tedy co se uživatelsky příjemného prostředí týče, nicméně pro to, aby fungovala efektivně a její investice byly optimalizovány, je potřeba mnohem více než jen jedna přečtená kniha či diskuze, a proto se raději obraťte na profesionály, se kterými své peníze ušetříte a snadněji vyděláte.

 
Více článků...