Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Služby > Jak se správně připravit na stěhování v Praze?

Jak se správně připravit na stěhování v Praze?

Tags: autodoprava | levné stěhování | stěhováci | stěhovací služby | stěhování | Stěhování Praha | vyhodne stehovani | vyklízení bytů

Stěhování Praha - Jak se připravit na stěhování ?

Stěhování nemusí být vždy jen otravná a vyčerpávající záležitost. Denně slýchávám od zákazníku známou pranostiku "lepší vyhořet, než se stěhovat". Ale, ne vždy tomu tak je. Jako například u naší rodinné stěhovací firmy. Snažíme se pro naše zákazníky vytvořit příjemnou a pozitivní atmosféru.

Správná příprava = klíč k pohodovému stěhování !

Jako uplně  první věc si dobře naplánujte termín stěhování. Dobře si rozmyslete, jestli chcete stěhování o víkendu a nebo v týdnu. Praha jak dobře víte, je v týdnu zasekaná zácpami a ani co se týká parkovacích míst, tak to není nijak slavné. Proto všem doporučuji přesměrovat stěhování na víkend. Další věc je vhodné zabalení věcí at už do krabic, pytlů a nebo tašek. Devejte pozor, aby křehké věci byly dostatečně chráněny nejlépe v pevných přepravních obalech s tlumicími sypkými materiály. Vždy informujte stěhovací firmu o všech převážených křehkých předmětech, jako např. sklo, porcelán apodobně. Naše firma Rotter vám bezproblému zařídí doručení kvalitních stěhovacích krabic s předstihem. Nabízíme samozřejmě také prodej krabic a folií. Dále opravdu důležitá věc je parkování. Dost lidí to podceňuje a vůbec se o místo k parkování pro stěhovací vůz nepostarají. Stěhováci v uvedený termín dorazí na místo, ale nikde nevidí misto k parkování, chodník je úzký a v takovém případě nastává veliký problém! Stačilo přitom jenom vzit dvě židle, kozy nebo polepnice, smotat je k sobě a napsat na papír velkým písmem "STĚHOVÁNÍ DNE ...". Toto je nesmírně důležité, tak na to prosím myslete. Určitě nezapomeňte na odpojení všech spotřebičů jako jsou pračka, lednice, sušička. Pokud si s tim nevíte rady, nechte to na stěhovací firmu.

Den D

Nastal den D a stěhování může začít. V uvedený čas přijede stěhovací firma a prohlédne si objekt. Dále zotevírá všechny potřebné dveře a zkontroluje v chodbách, zda se nepletou nějaké květiny či lavice. Pokud je vše v pořádku, je čas se pustit do práce. Stěhovací firma si připraví nejdříve nábytek a to tak, že vymontuje police nebo popřípadě jej celý demontuje pokud je to nutné a možné. Následně vše zabalí do folie a začne nosit či vozit do vozu. Když je vše naloženo v autě, řidič přikurtuje věci ve vozidle tak, aby se ani nehly. Nastává tedy přesun na adresu vykládky. V místě vykládky je důležité též zajistit místo pro parkování, stěhovací firma tu není od toho aby řešila parkování, to je Vaše starost! Myslete prosím na to! Může se totiž klidně stát, že nebude kde zaparkovat a budete muset platit za uskladnění nábytku přes noc, než zajistíte parkovací místo. Po zaparkování se opět zkontroluje objekt a začne se vynášet na místo určení.