Nabídka služeb

Nabídka služeb na internetu pomocí zveřejňování článků je řešením, jak se zviditelnit a propagovat se. Je tu už i vaše nabídka služeb?

Nabídka služeb > Ubytování

Ubytování

Zelené střechy

Tags: zelená střecha

Zelené střechy je pojmenování střechy, kdy je místo klasické střešní krytiny použito určitého druhu rostlin. Častokrát se setkánám s názorem, že se lidé obávají poruch a ošetřování.

Zelená střecha je střecha jako každá jiná. U tohoto typu střechy je nutné přistupovat k realizaci s velkou zodpovědností, v tomto případě se v brzké době projeví odbornost/neodbornost provádějící firmy. Zvýšené nákklady na realizaci se vrátí zpět v podobě originálního vzhledu, a specifickým vlastnostem. Co se vzhledu týká je možné si vybrat ze tří základních rozdělení. Samovolné ozelenění=mech a lišejníky, extenzivní střecha=nízké traviny, skalničky a netřesky, intenzivní střecha=vysoké traviny, dřeviny. Údržba střechy se provádí běžným způsobem, jako u jiných typů, pravidelně dvakrát do roka by se mělo kontrolovat odvod dešťových vod.

Vlastnosti jsou vlastně výhody nad běžně prováděnými střechami. Zvýšení tepelně izolačních vlastností, akustický útlum, zlepšení mikroklima v okolí, postupné odvádění dešťových vod(regulace odvádění dešťových vod).

Nevýhodou je pořizovací cena. Ve střední Evropě je tradice zelených střech ještě v plenkách, naopak v severských zemích je tato tradice v řádech až stovek let.

Je na zvážení každého, jestli investovat do originálního a nadčasového řešení, které bude kombinovat funkční i estetické hledisko, nebo splynout s davem.

 

Při konzultaci, zda je možné u Vaší stavby použít zelenou střechu. Je ideálním řešením obrátit se na odborníky s návrhem Vám rádi poradí architekti a projektanti z firmy Master Design.

Více na www.architekti-projektanti.cz, nebo +420 55 88 47 427

 

Jaké výhody vám přináší dovolená Jeseníky

Tags: dovolená jeseníky | Jeseníky | ubytování Jeseníky

Už vás nebaví podporovat cizí zemi v cestovním ruchu, když i česká ekonomika si zaslouží příjmy z toho, jaké možnosti svým turistům nabízí? Zejména v cykloturistice a v pěší turistice jsme světovými mistry, a proto jsou také mnohá zařízení a celá infrastruktura prakticky po celé zemi přizpůsobena k obrazu ideálně vyhovujícímu právě turistům. Příkladem nám skvěle poslouží Jeseníky, ve kterých najdeme opravdu vše. Pokud je dovolená Jeseníky tím, co máte letos ať už sami, či s rodinou nebo přáteli v plánu, můžete se těšit na mnohé radosti. Ať už se totiž chystáte zvolit tradiční ubytování Jeseníky v horských hotelích, nebo speciálních vybavených i wellness, to vše je vám k dispozici. Berete si s sebou kolo a to, co vás zajímá nejvíce, jsou cyklotrasy? Chcete více adrenalinu a toužíte po tom vyřádit se v bikeparku? Nedovedete si představit den bez bruslí, a proto hledáte krásné inline trasy? To vše vám dovolená Jeseníky nabízí a mnohé další, tak neváhejte a poznávejte i tyto kouty naší země.

 

Hotely a apartmány v Jeseníkách

Tags: apartmány Jeseníky | hotely jeseníky | ubytování v jeseníku

Rozhodli jste se, že letošní dovolenou strávíte v České republice a to nejen z toho důvodu, že chcete více podporovat český turistický ruch, ale už vás přestaly bavit dovolené na lehátku u moře? Jistě všechny možnosti dovolené mají něco do sebe, ale nejspíš žádnou českou povahu nebaví neustále vylehávat u vyhřátého bazénu a vysedávat u baru v horku. Ani za celý lidský život nelze poznat veškeré krásy a zákoutí České republiky a proto si možná letos říkáte, že byste si našli ubytování v Jeseníku, abyste mohli pomalu ale jistě začít poznávat i tento krásný horský kout naší překrásné vlasti. K dispozici jsou vám samozřejmě různé hotely Jeseníky a záleží prakticky jen na vás, jaké jsou vaše konkrétní požadavky na to, jak by mělo ideální a příjemné ubytování na vaší dovolené vypadat. Pokud jedete s celou rodinou, pak vás možná nadchnou více apartmány Jeseníky než rozballit si stan v kempu, nicméně to vše záleží jen na vás, co si nakonec vyberete. Důležité je, že si dovolenou v Jeseníkách užijete s radostí.

 

Penzion Selský dvůr - Adršpach, Broumovsko

Tags: Adršpach | Adršpachy | Adršpašské skály | apartmán | broumovské stěny | Broumovsko | penzion | ubytování

Penzion Selský dvůr byl postaven v roce 1996. Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, snídaně a večeře. Postupem času začaly hosté tento penzion hojně navštěvovat a tak došlo k přestavění jedné hospodářské budovy na další penzion. Dnes má toto ubytování k dispozici 10 dvoulůžkový pokojů s možností přistýlky pro menší děti, dále 1 třílůžkový pokoj a 2 apartmány. Dvoulůžkové pokoje jsou spíše pěkně vybavená studia. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení a kompletně vybavené kuchyňky. Součástí kuchyňky jsou lednice, mikrovlnky, rychlovarné konvice. Apartmány tvoří 2 místnosti, jsou bezva především pro náročného klienta. Cenově jsou přijatelné i pro rodiny. 

Pro děti jsou nachystané dětské přistýlky, dětské postýlky, jídelní židličky, dětské hřiště. Celé prostředí ubytování je nekuřácké, tudíž vhodné pro děti. 

Na přání hostů jsou nachystány kontinentální snídaně, které jsou bohaté a jsou zhotoveny vždy z čerstých surovin. Neodmyslitelnou součástí snídaní jsou také doma pečené koláče či buchty. Pro hosty, kteří se rádi sami stravují, jsou denně nachystané košíky s čerstvým pečivech a velmi dobrým polickým chlebem. Obědy a večeře zajistí Restaurace U Generála Laudona, která je od penzionu jen 500 m vzdálená. Zde je v nabídce dobrá kuchyně, čepované pivo nebo třeba jen zmrzlinový pohár pro naše nejmenší. 

Blízký Adršpach, Broumovské stěny, Broumov, stolová hora na Ostaši zajistí, že je celý týden co dělat. Resp. týden na poznání kraje Broumovska nestačí. 

 

Skvělé ubytování v Jeseníkách s wellness

Tags: firemní akce ubytování | ubytování Jeseníky | wellness hotely

Chystáte se na jarní dovolenou, neboť vás vyčerpávají ty neustálé změny počasí a místo toho, aby vás povzbuzovalo přicházející jaro se spíš děje to, že vás neustále ubíjí změny z teplejších dnů na ty chladnější a naopak? Je přirozené, že váš organismus to nesnáší příliš dobře, a proto je skvělou volbou v tomto přechodu mezi ročními obdobími využít wellness hotely. Ty se hodí nejen pro váš osobní odpočinek, ale také jako firemní akce ubytování, ať se jedná o relaxační teambulding nebo o školení. Důležitá je také lokalita, kterou si vyberete. Nejlepší je taková, kde budete mít klid, abyste si odpočinuli co nejvíce a pokud máte rádi hory a čerstvý vzduch, tak se pro vás skvěle hodí ubytování Jeseníky. V rámci nich vám představujeme jeden z nejlepších místních wellness hotelů, a to Horský hotel Sněženka, který si zamilujete již při příjezdu a budete nadšeni, jakého servisu se vám bude dostávat a rádi se budete vracet právě na toto místo. Užijte si odpočinku a naberte nové síly pro nadcházející jaro ve Sněžence.

 
Více článků...